Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Informacija apie galimybę pasinaudoti būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dalies kompensacija

Asmenims ir šeimoms parama, mokant būsto nuomos mokesčio dalies kompensaciją (toliau – Kompensacija), teikiama vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymu, Būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčio dalies kompensacijų mokėjimo ir permokėtų kompensacijų grąžinimo tvarkos aprašu, patvirtintu Savivaldybės tarybos 2019 m. gruodžio 18 d. sprendimu Nr. T-264. Parama, mokant Kompensaciją, teikiama asmenims ir šeimoms, turintiems teisę į Kompensaciją (vertinamas turimas turtas, gaunamos pajamos), išsinuomojusiems fiziniams ar juridiniams asmenims (išskyrus savivaldybės) priklausantį tinkamą būstą, sudarę ne trumpiau kaip vieniems metams būsto nuomos sutartį ar išperkamosios būsto nuomos sutartį. Būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos sutartis privalo būti įregistruota Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto registre. Panevėžio rajone 2020 metais vienam asmeniui ar šeimos nariui yra mokama 16,77  Eur Kompensacija per mėnesį.

Norėdami pasinaudoti kompensacija, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir turto valdymo skyriui (214 kab.) turite pateikti:

1. prašymą įrašyti į asmenų ir šeimų, gaunančių būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dalies kompensaciją, sąrašą;

2. būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos sutartį, sudarytą ne trumpiau kaip vieneriems metams pagal Civiliniame kodekse nustatytas sąlygas ir įregistruotą Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto registre. Nuomojamas būstas turi būti Panevėžio rajono savivaldybės teritorijoje;

3. asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;

4. asmens banko atsiskaitomosios sąskaitos numerį.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad asmenys ir šeimos, norintys gauti Kompensaciją, neprivalo įsirašyti į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašą (toliau – Sąrašas), o įsirašę į Sąrašą ir gaunantys Kompensaciją, neišbraukiami iš jo.

Smulkesnę informaciją galima gauti tel. 8-45 58 29 56 arba atvykus į Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir turto valdymo skyriaus 214 kab.


Ekonomikos ir turto valdymo skyriaus
 
 

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Paskutinis atnaujinimas: 2020-04-21 17:05:27