Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

In memoriam. Jonas Katinas (1955–2020)

 

Amžinybės akivaizdoje atsisveikiname su garsiu Panevėžio rajono politiku, verslo atstovu, savo krašto ir Lietuvos patriotu Jonu Katinu. Tai buvo ryški, atviros ir nuoširdžios širdies, tvirtos pasaulėžiūros asmenybė.

Jonas Katinas gimė 1955 m. rugsėjo 8 d. Molėtų rajone, Petrikiškių kaime. 1981 m. su šeima – žmona Nijole ir dviem dukterimis – atvyko gyventi į Panevėžio rajoną ir čia paliko ryškų savo įvairiapusės veiklos pėdsaką.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metai šiai aktyviai, pilietiškai, veikliai asmenybei tarsi užaugino sparnus – atskleidė politiko ir verslininko sugebėjimus. 1990 m. Jonas Katinas išrinktas Panevėžio rajono savivaldybės tarybos nariu, 1994 m. įkūrė savo verslą.

Keturias kadencijas ėjęs Panevėžio rajono savivaldybės tarybos nario pareigas Jonas Katinas visada vertino paprastą žmogų, principingai, su sau būdingu atkaklumu gynė jo interesus.

Pastangas kurti kuo palankesnes sąlygas verslui Jonas Katinas išreiškė ne tik žodžiais, bet ir aktyvia veikla tapęs Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariu. Deleguotas į Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybą Jonas Katinas daug prisidėjo užmezgant glaudų šios verslo institucijos ir Panevėžio rajono savivaldybės bendradarbiavimą, įnešė svarų indėlį į Panevėžio rajono ir visos šalies verslo plėtrą.

J. Katino aktyvi ir socialiai atsakinga veikla, iniciatyvos, idėjos ne kartą aukštai įvertintos Panevėžio rajono, krašto, Lietuvos mastu.

Laikas nenuneš į užmarštį šio šviesaus Žmogaus atminimo. Netekties skausmą tesumažina nuoširdi užuojauta šeimai, artimiesiems, visiems Jį mylėjusiems.


Panevėžio rajono savivaldybė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-03-30 10:25:26
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal