Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Įgyvendintas projektas „Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“

Panevėžio rajono savivaldybės švietimo politikos tikslas – gerinti mokinių ugdymo kokybę, sukurti tinkamus ugdymui būtinus materialinius išteklius ir mažinti socialinę atskirtį kaimo vietovėse.

Projektas „Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų veikos tobulinimas“ įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą, finansuojamas iš Europos socialinio fondo. Projektu buvo siekiama pagerinti 10 (II) klasių mokinių matematikos mokymosi pasiekimus, artėti prie geros, šiuolaikiškos mokyklos kaimo vietovėse.          

Įgyvendinant projektą buvo taikomas novatoriškas, šiuolaikinis patyriminio mokymo(si) metodas, todėl projekte dalyvaujantys mokiniai buvo įtraukti į kūrybišką ir aktyvią veiklą, mokėsi rasti atsakymus per savo konkrečią patirtį.

Projekto modelio įdiegimas yra inovatyvi penkių Panevėžio rajono gimnazijų ugdymo proceso organizavimo bei tobulinimo idėja, kuri pagrįsta naujomis švietimo srities tendencijomis ir duomenimis. Visose projekte dalyvaujančiose mokyklose sukurtas ir pritaikytas naujas patyriminio mokymo(si) modelis. Mokinių pasiekimai buvo vertinami atsižvelgiant į individualias kiekvieno mokinio išgales bei savybes, siekiant nuolatinės asmeninės pažangos mokiniui tinkamu būdu ir tempu. Mokiniams buvo teikiamos individualios konsultacijos, teikiama pagalba mokyklose įkurtuose konsultacijų centruose. Mokytojai buvo konsultuojami, tobulino kvalifikaciją. Mokiniai dalyvavo projekto veiklose ir patyrė tiesioginę naudą. Įgyvendinant projektą surengti specializuoti mokytojų mokymai, pasitelkti specialistai, įsigytos šiuolaikiškos priemonės, reikalingos matematikos pasiekimams gerinti, mokinių motyvacijai mokytis didinti. Įvertinus 2017–2019 m. situaciją matoma, kad pagerėjo gimnazijų 10 (II) klasių mokinių matematikos pasiekimai. Projekto idėja tiesiogiai prisidėjo prie Geros mokyklos koncepcijos nuostatų įgyvendinimo, suplanuotos veiklos atitiko šios koncepcijos geros mokyklos aprašymą.


Projekto vadovė Diana Žukauskienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-22 13:37:08
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal