Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Į Druskininkus – pažaisti gaudynių

 

Ar norėtumėte pažaisti gaudynių? Išgirdęs tokį keistą klausimą tikrai būsi priverstas suklusti ir pasidomėti, apie ką kalbama. Tokį pasiūlymą Ramygalos atvirajam jaunimo centrui davė Druskininkų jaunimo užimtumo centras. Jis pirmasis Lietuvoje sugalvojo renginį, kuris pasaulyje yra labai populiarus ir gerai žinomas kaip „World chase tag“.

Ramygalos AJC darbuotojos sudarė puikią progą savo jaunuoliams gerai ir aktyviai praleisti šeštadienio vakarą, juolab, kad turėjome galimybę Druskininkus pasiekti nemokamai. „Gaudynės 2019“ Druskininkų JUC – tai žaidimas su neįprastomis taisyklėmis ir kliūtimis, nors pavadinimas skamba labai paprastai. Jame dalyvauti buvo kviečiami jauniai (10–14 m.), vyresnieji (15–29 m.) ir vyresnieji plius (29–99 m.).

Šeši vaikinai iš Ramygalos drąsiai priėmė šį naujai seną žaidimą žinodami, kad reikės bėgti ir gaudyti, kiekvieną kartą tam turės tris bandymus ir tik po 20 sekundžių. Vaikinų palaikyti keliavo ir jų draugai, tad gruodžio 14 d. Druskininkus pasiekė tvirta vyrų komanda. Pirmas bandymas pavyko ir organizatoriams, ir Ramygalos vaikinams. Puikiai suorganizuotame renginyje viskas ėjo sklandžiai ir beveik be traumų. Kovos buvo atkaklios, sirgalių šūksniai, dalyvių azartas, renginio vedėjo profesionalumas sukūrė geranorišką atmosferą, tad norėjosi palaikyti visus, tiek gaudančiuosius, tiek bėgančiuosius.

Vyresniųjų grupėje pirmąją vietą laimėjo mūsiškis Nojus Nikštelė, o vyresniųjų plius kategorijoje antrąją vietą iškovojo Dovydas Tumelis. Mūsų laimėtojai apdovanoti  „Gaudynės 2019“ rėmėjų įsteigtais prizais.

Vaikinų užsidegimas ir adrenalinas rungtynių metu ir po jų jautėsi ilgai. Esu įsitikinusi, kad Druskininkų jaunimo užimtumo centro pažadas susitikti kitais metais pažaisti gaudynių bus ištesėtas ir Ramygalos vaikinai važiuos su dar didesniu entuziazmu ir pritrauks daugiau dalyvių iš savo miesto. Džiaugiuosi, kad gavau tokį pasiūlymą iš kolegų ir galėjau nudžiuginti jaunimą, o jų puiki nuotaika, laimėjimai ir padėkos, kad galėjo dalyvauti, atpirko visus lūkesčius. Ačiū Ramygalos jaunimui! Jų džiaugsmas ir geras žodis yra geriausias darbo įvertinimas. 

 


Ramygalos AJC jaunimo darbuotoja Gabrielė Račinskienė


 
  

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-12-19 10:44:48
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal