Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt




 Naujienų prenumerata



 

Gyventojų būstuose lankysis ugniagesiai

 

Panevėžio priešgaisrinė gelbėjimo valdyba praneša, kad šiais metais Panevėžio apskrityje, kaip ir visoje šalyje, vėl bus vykdoma Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos inicijuota prevencijos akcija „Gyvenkime saugiai“.

Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai lankysis gyventojų būstuose, teiks konsultacijas gaisrinės saugos klausimais, atkreips dėmesį į tinkamą kietojo kuro krosnių, dūmtraukių įrengimą ir naudojimą, elektros instaliaciją ar kitus įrenginius, dėl kurių gali kilti gaisras, dar kartą paaiškins autonominių dūmų signalizatorių svarbą.

Taip pat gali būti teikiama pagalba dėl pastebėtų gaisrinės saugos reikalavimų pažeidimų, kuriuos galima pašalinti vietoje. Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, esant galimybei, padės gyventojams įsirengti turimus dūmų detektorius.

Akcijos tikslas – ne bausti, o ugdyti gyventojų saugios gyvensenos įpročius, gerinti gyvenamųjų būstų gaisrinę saugą ir skatinti gyventojus namuose įsirengti autonominius dūmų detektorius. Patirtis rodo, kad autonominis dūmų detektorius gelbsti gyvybes ir padeda išvengti didelių nuostolių, kurie neišvengiami, kai ugnis išplinta.

Praėjusiais metais Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai Panevėžio ir Utenos apskrityse akcijos metu aplankė per 19 tūkst. gyventojų. Šiemet planuojama aplankyti tiek pat gyventojų.


 Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-30 08:49:57
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal