Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Gudručio aikštelė

Rugsėjį į Paliūniškio pagrindinę mokyklą susirinkusius vaikus mokyklos kieme pasitiko nauja lauko žaidimų aikštelė. Joje yra 10 zonų, kuriose organizuojami skirtingi žaidimai ir veiklos:

  1. „Klasės“
  2. „Dešimtys“
  3. „Kryžiukai ir nuliukai“
  4. „Tolyn“
  5. „Abėcėlė“
  6. „Figūros“
  7. „Laikas“
  8. „Pakartok“
  9. „Pėdutės“
  10. „Sraigė“

Rugsėjo pirmą savaitę vyko aikštelės pavadinimo rinkimai mokyklos facebook‘o paskyroje bei mokyklos bendruomenėje. Buvo siūlomi šie aikštelės pavadinimai: „Mąstau-judu-žaidžiu“, „Žaidžiu ir mokausi“, „Žaidžiamokslis“, „Smalsučių kertelė“ bei „Gudručio aikštelė“. Daugiausia balsų surinko „Gudručio aikštelė“, kurios pavadinimą pasiūlė Rasa Buikienė.

Aikštelės projektą sukūrė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Asta Savickienė ir pradinių klasių mokytoja Daiva Morkūnienė. Jos parengė veiklų žaidimų aikštelėje metodines rekomendacijas 4–10 metų vaikams. Aikštelę spalvinti padėjo mokytojos Danutė Lukoševičienė, Nijolė Mežiūnienė, Lina Lupeikytė, Zita Maršantienė, Rūta Martinkėnienė kartu su vyresniųjų klasių mokiniais. 

Tikimasi, kad žaisminga ir spalvinga aikštelė trauks vaikų dėmesį ir skatins judėjimą gryname ore. Žaidimų metu vaikai patirs mokymosi sėkmę ir ugdysis fizinį aktyvumą, iniciatyvumą ir atkaklumą, žaisdami poromis ir komandomis gerins santykius su bendraamžiais, įtvirtins aplinkos pažinimo, skaičiavimo ir matavimo, rašytinės kalbos įgūdžius.


 Paliūniškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo mokytoja Asta Savickienė ir pradinių klasių mokytoja Daiva Morkūnienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-10-12 15:03:24
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal