Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Garbinga nominacija – Velžio gimnazijos geografijos mokytojui K. Bražinskui

 

Panevėžio rajono savivaldybės taryba nusprendė Panevėžio rajono geriausio Metų mokytojo vardą suteikti Velžio gimnazijos geografijos mokytojui metodininkui Kęstučiui Bražinskui. Nominantas bus pasveikintas ir apdovanotas spalio 4 d. vyksiančiame Tarptautinės mokytojų dienos minėjime.

1982 m. tuometiniame Vilniaus valstybiniame pedagoginiame institute geografijos ir fizinio auklėjimo specialybę įgijęs K. Bražinskas turi 37 metų pedagoginio darbo patirtį, Velžio gimnazijoje dirba nuo 2005 metų, eina gimnazijos tarybos pirmininko pareigas, nuo 2009 m. – tarptautinio EQNet projekto dalyvis.

Mokytojas yra atsidavęs savo dėstomam dalykui ir mokiniams, nuolat tobulina kvalifikaciją. Su mokiniais bendrauja tarsi su jaunesniais draugais, kuriems stengiasi suteikti ne tik žinias, bet ir palaikymą. Kiekvienais metais rengia mokinių grupę Euroscolos konkursui. 2015 metais jo ir kitų mokytojų iniciatyva šį prestižinį konkursą laimėjo Velžio gimnazija, o mokiniai gavo apdovanojimą – išvyką į EP būstinę Strasbūre.

Panevėžio rajono geriausio Metų mokytojo vardo nominacija Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus iniciatyva įsteigta 2006 metais. Vardą suteikia Savivaldybės taryba geriausio Metų mokytojo vardo suteikimo atrankos komisijos teikimu. Šia nominacija Savivaldybės taryba skatina ir pagerbia rajono švietimo įstaigų mokytojus, vadovus už praktinės veiklos nuopelnus, mokinių pasiekimus, reikšmingiausius darbus pedagogikos srityje, visuomenės demokratinės kultūros, bendražmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą.Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-09-02 16:42:36
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal