Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Gamtamokslinė-praktinė konferencija „Mes – gamtos vaikai 2019“

Lapkričio 20 d. „Smalsučio“ darželyje įvyko Panevėžio rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų gamtamokslinė-praktinė konferencija „Mes – gamtos vaikai 2019“. Tai jau trečioji konferencija, organizuojama priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodininkių Ingos Širmulienės ir Jovitos Niauronienės. Raguvos lopšelio-darželio „Skruzdėliukas“ vaikai pristatė pranešimą „Mes maži ir pasislėpę“, priešmokyklinukai iš Paliūniškio pagrindinės mokyklos – „Vanduo – draugas ar priešas“, svečiai iš Pažagienių mokyklos-darželio skaitė pranešimą „Kokie ąžuolų lapai rudenį“. O mūsų smalsučiai Emilija, Smiltė, Saulė ir Emilis pasakojo apie vėją. Jie savo pranešimu „Vėjo darbai ir išdaigos“ įrodė, kad vėjas gali būti naudingas ir įdomus. Išklausę draugų pranešimus vaikai tęsė darbą gamtos laboratorijose, vėliau pristatė veiklos rezultatus.

Buvo smagu matyti rimtus ir susikaupusius konferencijos dalyvius, išsamiai pasakojančius apie savo stebėjimus, tyrimus ir jų darbą laboratorijose. Renginiu džiaugėsi Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Alma Namavičienė ir Panevėžio gamtos mokyklos neformaliojo vaikų švietimo mokytoja metodininkė Valda Briedienė.

Kadangi tai buvo vaikų konferencija, prisidėjo prie jos organizavimo visi „Smalsučio“ priešmokyklinukai: vieni pasitiko ir palydėjo svečius, kiti registravo dalyvius ir kt.

Tikimės ir kitais metais konferencijoje sulaukti tokių aktyvių ir smalsių gamtos mylėtojų ir tyrinėtojų.


 Priešmokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės Inga Širmulienė ir Jovita Niauronienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-11-22 09:24:10
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal