Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Esate kviečiami pasivaikščioti „Tiltais 2019“

 

Gegužės 31 dieną veriasi vartai į jau nutiestų teatro tiltų pasaulį. Kur? Panevėžio rajone, kur iš įvairių Lietuvos vietų sugužėję mėgėjų teatrai pristatys savo spektaklius ir taip išjudins kasdienybėje įsisukusias renginio lankytojų mintis.

Paįstrio kultūros centras jau 18-ą kartą į Panevėžio rajoną sukvietė kolektyvus iš visos Lietuvos į mėgėjų meno festivalį „Tiltai 2019“. Net 13 mėgėjų teatrų iš Joniškio, Kupiškio, Pasvalio, Pakruojo, Raseinių, Kauno, Anykščių, Rokiškio, Jonavos, Šakių ir Panevėžio rajonų atvyks pristatyti savo kūrybos vaisių. Pernai metais pradėjęs gražią tradiciją mėgėjų teatrų festivalis jos neapleidžia ir šiemet – į spektaklius žiūrovams neteks važiuoti, spektakliai atvažiuoja į vietos bendruomenes.

„Jau ne pirmą kartą įgyvendinta idėja spektaklius rodyti ne tik Paįstrio kultūros centre ar Pakaušių kaimo Petro Dilio kalvės-malūno klojimo teatre labai pasiteisino, sulaukėme tik teigiamų atsiliepimų, mat ne visi atokiau gyvenantys žmonės turi galimybę atvykti į mūsų gyvenvietę. Autobusai ne taip dažnai kursuoja“, – pastebi festivalio iniciatorė ir Paįstrio kultūros centro direktorė Daiva Kiršgalvienė. – Taigi šiais metais ir vėl festivalio dalyviai pažyra po Panevėžio rajoną. Spektakliai bus rodomi Juozo Zikaro muziejuje, Bernatoniuose, Puodžiūnuose, Paįstryje, Piniavoje, Daukniūnuose, Pragarėlėje, Pakaušiuose.“

Festivalis truks tris dienas. Programa parengta taip, kad kiekvienas šeimos narys turėtų kuo pasimėgauti.

Jei suklusote ir užgimė noras aplankyti bent vieną iš spektaklių, turite žinoti, kad bilieto kaina į vieną spektaklį - 1 euras, o abonementas į visus spektaklius – 3 eurai.

Kultūros ir kūrybos tiltai jau tiesiami. Per 18 metų jų konstrukcijos ir danga sutvirtėjo, jais žengiantys žmonės tai daro drąsiai, be abejonių. Ar žengsite su jais? Ar išbadysite „Tiltų 2019“ konstrukcijas? Jei dvejojate – apsilankykite tik viename iš spektaklių. Bent vieną įdomų sau tikrai rasite, savu ėjimo tempu išbandysite Paįstrio kultūros centro kuriamų tiltų tvirtumą.

 

 


Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė

 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-05-30 11:52:07
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal