Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Edukacinė diena „Geltona, žalia, raudona“

 

Minėdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį Paliūniškio pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo netradicinės edukacinės dienos „Geltona, žalia, raudona“ renginiuose. Organizuotos įvairios veiklos, ugdančios bendrąsias kompetencijas.

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Ar pažįstu Lietuvą?“, žodžio „Lietuva“ rašymo ir dailyraščio konkurse „Mano kraštas – Lietuva“, kuriame kruopščiai ir tvarkingai perrašė tekstą. Mokyklos vidaus erdves papuošė mokinių piešinių paroda „Rašau žodį LIETUVA“, stendas, skirtas Kovo-11-ajai. Tiek pradinukai, tiek vyresnieji dalyvavo jau tradicija tapusiame ir mokinių pamėgtame „Žiniuko“ konkurse. Susidomėjimo sulaukė interneto įrankiu „Kahoot“ mokinių parengta viktorina „Lietuvos istorijos skrynią atvėrus“. Komandos smagiai atsakinėjo į klausimus ir iš karto galėjo matyti savo rezultatus. Protmūšyje „Gimtosios kalbos labirintai“ dalyviai pasitikrino lietuvių kalbos žinias, o žiūrovai prisiminė patarles.

Edukacinę dieną užbaigėme bendru mokyklos renginiu „Gražiausi žodžiai ir dainos Tau, Lietuva“. Mokyklos direktorė Jolanta Grinkienė visus susirinkusius pasveikino Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventės proga. Teatralizuotose pamokose vyresniųjų klasių mokiniai pristatė lietuvių kalbos tarmes, Lietuvos geografinę padėtį, didžiausius miestus ir upes, aptarė 7 žingsnius Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo link. Išsiaiškinome, kad vienam Lietuvos gyventojui tenka 2,3 ha šalies teritorijos, 62 cm bendros sausumos ir 3 cm jūros sienos. Savo nuoširdžias dainas, linksmus šokius ir skambias eiles Lietuvai skyrė priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai.

Tikimės, kad mažose širdelėse eilėmis, dainomis, šokiais pasėtą meilės tėvynei daigelį išauginsime patriotišką, besididžiuojantį Lietuva pilietį.


 Paliūniškio pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja Dalia Šedurskienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-03-18 15:00:35
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal