Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Dvasinės sveikatos paieškos

TAU Ėriškių fakulteto studentai dalyvavo seminare-diskusijoje „Pozityvumo energijos paieškos. Emociniai skydai“. Su mumis bendravo rašytojas pozityvistas Jeronimas Laucius.

Jau daug žinome apie sveikos mitybos, fizinio aktyvumo teigiamą poveikį sveikatai. Šį kartą lektorius su mumis aptarė nuo patekimo į liūdesio, depresijos spąstus iki sugrįžimo į dvasinės stiprybės ir sveikatos kelius bei būdus. Anot J. Lauciaus, tokias susitikimų temas padiktavo mūsų gyvenimo pokyčiai ir seminarų klausytojai.

Daug gyvenimo patikrintų pavyzdžių, paprastų, lengvai kiekvienam pritaikomų dvasiniam tobulėjimui pasiūlymų išgirdome iš lektoriaus susitikimo metu. Labai svarbu, kad mes būtumę nusiteikę kuo pozityviau, kad tai stiprintų mūsų dvasinę ir fizinę sveikatą, padėtų pažinti savo ir gyvenimo teikiamas galimybes. Mes turim tikėti savimi, nebijoti keistis, mylėti save, dirbti su savimi. Viską – ir nuotaiką – reikia užsidirbti.  Labai teisinga rašytojo mintis, kuri  tinka garbiems senjorams: „Jei tuo metu, kai ateina senatvė, žmogus būna pozityviai užsiėmęs, tai senatvė kantriai ir mandagiai palaukia, kol žmogus atsilaisvins“.

Seminaro klausytojai įsigijo knygų, kurias J. Laucius parašė konsultuodamasis su gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku.

Dėkojame rajono švietimo centrui už savęs pažinimo link vedantį seminarą.


 Birutė Grabauskienė, Dekanė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-03 11:52:39
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal