Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Dujų balionams daugiabučiuose pakeisti teikiama valstybės parama

 

Iki 2020 m. pabaigos trijų ir aukštesniuose daugiabučiuose namuose privalo būti pašalinti maistui gaminti naudojami suskystintų naftos dujų balionai. Taip siekiama užtikrinti gyventojų saugumą ir išvengti nesaugiai naudojamų balionų keliamo pavojaus. Gyventojai turės pasirinkti saugius energijos šaltinius – elektros ar gamtinių dujų.

Dujų balionų atsisakantys gyventojai gali gauti valstybės paramą. 2020 m. vienam butui kompensuojama iki 600 eurų.

Siekiant, kad nesaugiai eksploatuojamų dujų balionų būtų atsisakyta kuo greičiau ir galimybė gauti valstybės paramą nesukeltų administracinių rūpesčių gyventojams, paraiškas kompensacijoms gauti turės teikti namo administratorius, bendrija ar kita daugiabučio namo ūkį prižiūrinti įmonė.

Norintiems pasinaudoti valstybės teikiama negrąžinama parama ir gauti ją dar šiemet, dokumentus būtina sutvarkyti iki spalio 1 d., o darbus atlikti iki gruodžio 1 d., pateikiant darbų užbaigimo aktus ir kitus privalomus dokumentus.

Informaciją, kaip gauti kompensaciją, galima rasti ESO interneto svetainėje https://www.eso.lt/lt/ziniasklaida/duju-balionams-daugiabuciuose-pakeisti-bus-teikiama-valstybes-parama.html

Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos interneto svetainėje https://www.vert.lt/dujos/Puslapiai/SND-balionu-salinimo-planas.aspx


 Parengta pagal ESO informaciją
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-08-08 13:37:11
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal