Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Dovana Žemei

Tarptautinio socialinio projekto „Mūsų namai – dorybių Žemė“ rengėjai siekia suburti geranoriškus planetos žmones, kuriems rūpi įtvirtinti Žemėje taiką, perėjimą prie sveiko, doro, ekologiško gyvenimo būdo. Dembavos progimnazijos mokiniai ir mokytojai nedelsdami atsiliepė į organizatorių kvietimą kurti gėrio ir meilės planetą ir visą Žemės mėnesį aktyviai įsijungė į projekto veiklas.

Mokiniai dovanojo Žemei savo širdies dalelę per integruotas tikybos, gamtos, pasaulio pažinimo pamokas. Pasirinktu stiliumi atliko pažintinius-kūrybinius darbelius kviesdami taupyti energiją, važinėti dviračiais, į mokyklą eiti pėsčiomis, rūšiuoti atliekas, sodinti medžius, rūpintis Žemės kūrinija ir, žinoma, mylėti žmones, siekti taikos. Savo meilę Žemei išreiškė plakatais, piešiniais, knygutėmis, fotonuotraukų koliažais, rašinėliais, vaidinimais, eilėmis.

Ypač nuoširdžiai padirbėjo 5 klasės mokiniai. Jie išmoko ŠOKĮ ŽEMEI ir taip prisidėjo prie bendros žmonijos dovanos mūsų planetai. Po šokio visa progimnazijos bendruomenė susikibome rankomis ir, taip apkabinę Žemę, paprastai ir su šypsena išsūpavome taiką, meilę, ramybę, įtvirtindami jas visoje mūsų planetoje.


 Mokytoja A. Klebonaitė, mokytoja metodininkė D. Venslovienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-04-25 15:44:47
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal