Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Dembavos progimnazija įvertinta už mokinių sveikatos ugdymo veiklas

Jau penktą kartą Dembavos progimnazija dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotame konkurse-akcijoje „Sveikatos fiesta“. Renginio tikslas -– bendromis mokinių, mokytojų ir bendruomenės pastangomis kurti inovatyvią ir integruotą  sveikatos stiprinimo sistemą bei sveikatai palankią aplinką. Šiais metais mokykla konkursui teikė metodinę medžiagą „Išbandžiau – atradau – pasidalinau“, kurioje pristatė jaunųjų tyrėjų darbus, atliktus bendradarbiaujant pradinių ir aukštesniųjų klasių mokiniams.

Veiklos buvo puikiai įvertintos. Progimnazija tapo konkurso-akcijos nugalėtoja, o darbą parengusios mokytojos drauge su kitų mokyklų nugalėtojų komandomis buvo pakviestos ir dalyvavo aktyvių veiksmų dienose Liublino vaivadijoje. Kelionėje pasiekė dar viena džiugi žinia – darbas pripažintas vienu iš trijų įdomiausių konkursui pateiktų darbų. Su juo galima susipažinti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro svetainėje.

Išvykos metu aplankėme žymius Liublino, Chelmo, Zamostės ir Žemutinio Kazimiežo gamtinius bei kultūrinius objektus, dalijomės gerąja patirtimi su kolegomis iš kitų ugdymo įstaigų. Bet labiausiai naujiems darbams nuteikė apsilankymas pagal sveikatingumo programą dirbančioje Liublino 38-ojoje Henriko Senkevičiaus mokykloje, kurioje neišdildomą įspūdį paliko sveikatinimo veiklos, originalus jų pristatymas, šiltas, betarpiškas vadovų ir darbuotojų bendravimas. Ne veltui sakoma, kad geros emocijos yra sveikatos pagrindas.


 Mokytoja A. Klebonaitė, mokytoja metodininkė M. Trinkūnienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-10-29 11:35:05
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal