Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Darbą pradeda naujoji Panevėžio rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba

 

Panevėžio rajono savivaldybės taryba 2019 m. birželio 20 d. patvirtino 2019–2023 m. Jaunimo reikalų tarybos sudėtį ir nuostatus.

Jaunimo atstovai į Jaunimo reikalų tarybą išrinkti viešo jaunimo organizacijų ir su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių savivaldų atstovų, veikiančių savivaldybės teritorijoje, susirinkimo metu. Į Jaunimo reikalų tarybą išrinkti šeši jaunimo atstovai. Dar šešis tarybos atstovus delegavo Savivaldybės tarybos komitetai.

Jaunimo reikalų tarybą sudaro dvylika narių: Ramygalos gimnazijos mokinių parlamento narės Ugnė Čeponytė ir Iveta Jurgaitytė, Ramygalos kultūros centro padalinio Atviro jaunimo centro atstovai Gintarė Rankelytė, Viktorija Riselytė ir Dovydas Tumelis, Naujamiesčio gimnazijos mokinių parlamento narys Danas Zavieža, Panevėžio rajono savivaldybės tarybos Kaimo, sveikatos ir socialinių reikalų komiteto nariai Vidas Augulis, Daiva Juodelienė ir Modesta Petrauskaitė, Švietimo, kultūros, jaunimo ir savivaldos reikalų komiteto nariai Dalius Dirsė ir Lina Kairytė bei Biudžeto, ekonomikos ir investicijų komiteto narys Donatas Tumas.

Savivaldybės jaunimo reikalų taryba nagrinėja su jaunimo politika susijusius klausimus, teikia savivaldybės institucijoms ir įstaigoms pasiūlymus dėl jaunimo politikos, jos įgyvendinimo, jaunimo politikos įgyvendinimo priemonių finansavimo prioritetų savivaldybėje, su jaunimo politikos įgyvendinimu savivaldybėje susijusių teisės aktų projektų.

 Jaunimo reikalų koordinatorė Sandra Budreikienė 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-07-31 14:02:19
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal