Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Dalyvauta poezijos konkurse „Baltojo balandžio sugrįžimas“ Kuršėnuose

 

Gegužės 4 d. Šaulių rajono Kuršėnų kultūros centre vyko XV respublikinis anykštėno Karolio Širvinsko vardo poezijos konkursas „Baltojo balandžio sugrįžimas“. Konkurse dalyvavo per keturiasdešimt kūrėjų iš įvairių vietovių. Atvyko iš Lazdijų, Kauno, Klaipėdos, Mažeikių ir kitų rajonų. Panevėžio literatų klubui „Polėkis“ atstovavo Zita Skindzerienė, Ona Striškienė ir Emilija Valentinavičienė. Kiekvienas konkursui turėjo pateikti penkis eilėraščius, vienas iš jų buvo skaitomas.

Šventę pradėjo Kuršėnų vaikų ir jaunimo teatro grupė „IKARAS“. Jie parodė kompoziciją apie paukščius. Renginį vedė konkurso organizatorė, Lietuvos labdaros ir paramos fondo „Baltasis balandis“ pirmininkė Aldona Širvinskienė.

Pertraukų metu grojo Kuršėnų jaunimo grupė „NETO“, rašantieji nuoširdžiai bendravo tarpusavyje, pasikeista knygomis. Buvo galima įsigyti Lietuvos labdaros ir paramos fondo „Baltasis balandis“ išleistų knygų. Paskutinė eilėraščių knyga „Kelias namo“, skirta Karolio Širvinsko (1980–2001) atminimui. Joje yra paįstrietės Onos Striškienės eilėraštis „Kunigiškuose“ ir piniavietės Emilijos Valentinavičienės eilėraštis „Praskridai Tu lyg baltas balandis“.

Po renginio apžiūrėjome kultūros namuose senųjų kalendorių ir šiuolaikinių spalvingų proginių kalendorių ekspoziciją. Prisiminėme garsųjį kalendorių sudarytoją, vertėją, publicistą, prozininką Lauryną Ivinskį.


 Ona Striškienė, Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos, Panevėžio rajono literatų klubo „Polėkis“ narė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-05-14 09:26:39
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal