Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Bibliotekose išbandykite dailyraščio meną

 

Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka kovo mėnesį kviečia į kūrybines dirbtuves „Rašome Maironio eiles dailyraščiu“. Ši akcija skiriama 2017-iesiems – Lietuvių kalbos kultūros metams.

Savivaldybės viešojoje bei kaimo bibliotekose jų darbo laiku lankytojai galės susipažinti su dailyraščio technika, lavinti dailaus rašto įgūdžius, kūrybingai praleisti laiką, giliau pajusti Maironio poezijos žavesį. Tereiks pasirinkti norimą poeto eilėraštį ir, pasitelkus vaizduotę bei rankos miklumą, pasinerti į kūrybinį procesą.

Specialistai teigia, kad ranka rašytas sakinys įgyja ypatingą vertę. Rašydamas, kaip ir lytėdamas, žmogus formuoja savo asmenybę, tampa mąslesnis. Kita vertus, atskleidžia save – perteikia mąstyseną, charakterį, išsilavinimą, gebėjimus, amžių ar netgi lytį.

Rašymas ranka ir dar dailyraščiu informacinių technologijų amžiuje daugeliui tampa tikru iššūkiu. Turite ypatingą progą jį priimti, patirti jo prasmę.

Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Rūta Bagdonienė sako, kad  kūrybinių dirbtuvių dalyvių parašyti tekstai bus išsaugoti kaip kultūros paveldas.

Daugiau informacijos galite kreiptis tel. (8 45) 58 70 48.

 


 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-03-06 09:30:07
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal