Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Auksinis Ruduo 2018

 

Š. m. rugsėjo 29-30 d. Trakų rajone, kaimo turizmo sodyboje „Vėrubė“, vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Auksinis ruduo 2018“ ir Kelionių sezono uždarymo sąskrydis - privalomas Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas. Visose amžiaus grupėse dalyvavo daugiau kaip 20 komandų iš Panevėžio, Kėdainių, Vilniaus, Panevėžio r., Kaišiadorių, Elektrėnų, Klaipėdos savivaldybių. Panevėžio rajonui šiose varžybose atstovavo Raguvos gimnazijos jaunių, vaikų ir suaugusių mėgėjų komandos.

 

Vaikų komanda dalyvavo „Auksinio rudens“ varžybose. Turistiniame ralyje jie iškovojo antrą vietą, turizmo technikoje – trečią vietą ir galutinėje įskaitoje iškovojo trečią vietą.

 

Jaunių ir suaugusių mėgėjų komandos dalyvavo Kelionių sezono uždarymo sąskrydžio kalnų kelionių technikos varžybose. Abi komandos buvo nenugalimos savo grupėse ir iškovojo pirmas vietas.

 

Šeštadienio vakare vykusiose naktinio orientavimosi varžybose irgi puikiai pasirodė raguviai. Eglė Dranickaitė iškovojo pirmą, Miražas Kupčinskas – antrą, o Gabrielė Padelevičiūtė ir Modestas Petrauskas trečias vietas savo grupėse.

  

Raguvos gimnazijos kūno kultūros vyresn. mokytojas Sigitas Žudys


Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-10-02 09:01:19
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal