Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Augink, rūpinkis, mylėk

Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla dalyvavo Žemės ūkio ministerijos ir Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro Šviečiamojoje gyvulininkystės programoje „Augink, rūpinkis, mylėk“ ir skatino mokinių susidomėjimą gyvulininkyste. Programoje dalyvavo apie šešiolika tūkstančių vaikų iš šimto Lietuvos mokyklų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų, kurios organizavo veiklas ir stengėsi supažindinti vaikus su Lietuvoje paplitusiomis tradicinėmis gyvulininkystės šakomis, saugomomis senosiomis Lietuvos ūkinių gyvūnų veislėmis, gyvulininkystės specialistų rengimu, darbo šioje srityje galimybėmis.

Spalio 2 dieną beveik du šimtai aktyviausių ir kūrybiškiausių mokinių susirinko į baigiamąjį projekto renginį Raudondvaryje. Organizatoriai dėkojo projekto dalyviams ir jo rengėjams. Sulaikę kvapą visi laukė – kas iš pakviestųjų nominantų užims prizines vietas. Upytiečiai tarp 5–8 klasių užėmę trečiąją vietą, džiaugėsi ir plojo. Padėkos ir gėlės, dovanos ir šypsenos buvo dalinamos taip dosniai, kad sunku patikėti. Šventiška nuotaika ir organizatorių dėmesys kiekvienam lydėjo nuo pat atvykimo į renginį iki pat jo pabaigos. Vaikų mylimas renginio vedėjas Rolandas Mackevičius, energingoji „Lietuvos talentus“ pakerėjusi dešimtmetė būgnininkė Fausta ir muzikiniame projekte „X Faktorius“ išgarsėjusi dainininkė Marija Grabštaitė susirinkusiems dainavo, grojo, fotografavosi ir dalino autografus. Dvaro drabužiais pasipuošusi ponia papasakojo apie Raudondvario pilies dvarą ir paskutinių jo valdytojų grafų Tiškevičių giminės veiklos pėdsakus.

Važiuodami namo vaikai užkopė į Ringovės piliakalnį, pasižvalgė į vingiuojantį Nemuną nuo Palemono kalno, dainavo ir dalinosi įspūdžiais. Sėkmingas projektas atvėrė kelius į pažinimo pasaulį, paįvairino ugdymo procesą ir suteikė mokiniams malonių akimirkų.


 Direktorė Jurgita Zalatorienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-10-05 10:01:37
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal