Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Atostogos – veiksmas ir linksmybės!

 

Gyventojų bendruomenė „Upytės žemė“ dalyvauja Jaunimo užimtumo skatinimo programos projekte „Sveikame kūne – sveika siela“, kurį finansuoja Panevėžio rajono savivaldybė. Birželio 26 dieną Upytės jaunimas dalyvavo vienos dienos stovykloje Trakuose.

Iš pat ryto pasiekus Trakus, išvykos dalyviams buvo irklenčių treniruotė – mokėsi taisyklingai stovėti ant irklentės, bandė irtis. Tai naujas, populiarėjantis vandens sporto mišinys. Jis turi viską, ką gali pasiūlyti buriavimas burlentėmis, kelionės baidarėmis ir banglentėmis. Jaunimas šį sportą mėgsta, nes juos vilioja viskas, kas nauja ir dar nepažinta. Plaukiodami Galvės ežeru, jaunieji irklentininkai grožėjosi Trakų pilimi, bandė „pagauti bangą“, pasipriešinti vėjui.

Penkių kilometrų pėsčiųjų žygis iki Akmenos ežero, žvalgantis po apylinkes, neprailgo. Pakrantė, pritaikyta aktyviam poilsiui, puikiai tiko judriai kompanijai. Merginos ir vaikinai išbandė jėgas paplūdimio tinklinio aikštelėje. Turbūt ne vienas jaunuolis svajojo praleisti laiką gerų emocijų ir puikios nuotaikos oazėje „Water inn Trakai“ arba panašioje į ją. Tai pripučiamų takelių ir kliūčių parkas ant vandens. Upytės jaunimui, ištroškusiam veiksmo ir linksmybių, tai tapo realia galimybe: visi šokinėjo, bėgiojo, lipo batutų sienelėmis...

Prasmingai ir įdomiai praleistas laisvalaikis draugų būryje sustiprino socialinius įgūdžius ir norą aktyviai leisti laisvalaikį gamtoje.


 Mokytoja Kristina Čiplienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-07-31 11:43:19
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal