Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Artėja seniūnaičių rinkimai

2019 m. spalio 7–9 d. ir 11 d. Panevėžio rajono savivaldybės seniūnijose vyks visų 66 seniūnaitijų seniūnaičių rinkimai pagal paskelbtą rinkimų grafiką.

Anksčiau seniūnaitis buvo renkamas trejiems metams, o po Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo pakeitimų nuo 2019 metų – ketveriems metams, bet ne ilgiau negu iki išrinkus savivaldybės tarybą surengtuose seniūnaičių rinkimuose bus išrinktas seniūnaitis.

Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, bendruomeninės organizacijos. Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius.

Prašome siūlyti kandidatus seniūnaičio pareigoms užimti ir kviečiame aktyviai dalyvauti jų rinkimuose. Siūlymai teikiami raštu seniūnijos, kurios aptarnaujamoje teritorijoje sudaryta seniūnaitija, seniūnui.

Seniūnaičiai renkami gyventojų susirinkime arba gyventojams balsuojant raštu.

Atkreipiame dėmesį, kad gyventojų patogumui tose seniūnaitijose, kuriose vyks balsavimas raštu, rinkimų dieną taip pat galite balsuoti ir seniūnijos pagal gyvenamąją deklaruotą vietą patalpose nuo 8.00 iki 17.00 val.

Rinkimai bus laikomi įvykusiais, jeigu rinkimuose dalyvaus ne mažiau kaip 5 procentai seniūnaitijos gyventojų, turinčių teisę rinkti seniūnaitį. Neįvykus rinkimams, pakartotiniai rinkimai bus organizuojami ne vėliau kaip po 2 mėnesių.


Juridinio skyriaus informacija
 
 

 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-09-30 16:56:52
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal