Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Apdovanoti mažieji atvirukų gamintojai

 

Paskelbusi konkursą „Mano šeimos kalėdinis atvirukas“ Šeimos taryba sulaukė nemažai dalyvių iš Panevėžio rajono mokyklų. Darbelius pristatė ir Perekšlių kaimo bibliotekos mažieji lankytojai. Išrinkti tris atvirukus buvo gana sudėtingas darbas. Narių nuomonės skyrėsi, bet priimtas bendras susitarimas. Šeimos tarybos narių nuomone geriausi darbeliai buvo tie, kurie atspindėjo temą – šeimos motyvą. Trys mokiniai iš Žibartonių pagrindinės mokyklos, Dembavos progimnazijos ir Vadoklių pagrindinės mokyklos sulaukė Šeimos tarybos pirmininko Donato Tumo apsilankymo. Pirmininkas nugalėtojams padovanojo po penkis vienetus jų pačių pieštų ir spaustuvėje pagamintų atvirukų, kad vaikai galėtų pasveikinti savo šeimos narius su artėjančiomis žiemos šventėmis. Įteikė po dėžutę kalėdinių sausainių.

Gruodžio 11 d. susirinkę Šeimos tarybos nariai aptarė švietimo sistemą, kaip pagerinti tėvų (globėjų, rūpintojų) ir švietimo bendruomenės narių bendradarbiavimą, aptarė specialiųjų poreikių turinčių vaikų mokymosi ir bendravimo sunkumus. Į diskusiją buvo pakviestos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistės Alma Namavičienė ir Diana Žukauskienė.

Šeimos tarybos narės Rasma Buzienė ir Jolanta Smetonienė pasidalijo seminaro Kaune „NVO advokacija savivaldos lygiu“ mintimis ir idėjomis.


 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-28 13:43:54
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal