Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Anykštėnai kviečia į bendruomenių sambūrį

Panevėžio krašto bendruomenės kviečiamos dalyvauti Lietuvos kraštiečių bendruomenių sambūryje „Lietuva, kuri sujungia“.

Renginį organizuoja Anykščių rajono savivaldybė ir Pasaulio anykštėnų bendrija. Jis vyks 2019 m. balandžio 12 d. Anykščių menų inkubatoriuje-menų studijoje.

Sambūrio tikslas – įvertinti Lietuvos kraštiečių bendruomenių veiklos indėlį ir šiuolaikines galimybes, siekiant nuolatinio gyvojo ryšio ir naudingos bendrystės tarp savame krašte, Lietuvoje, bei už jos ribų gyvenančių kraštiečių.

Sambūriu siekiama suburti formaliai diskusijai ir tolesniam neformaliam bendravimui Lietuvoje veikiančių, besikuriančių ar dar tik ketinančių kurtis kraštiečių bendruomenių lyderius.

Į sambūrį pakviesti Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos atstovai apibrėžti partnerystės ryšius su kraštiečių bendruomenėmis ir numatyti bendradarbiavimo kryptis.

Skaityti pranešimą ir pasidalyti savo bendruomenės gerąja patirtimi kviečiami ir kiti svečiai. Apie tai ir apie savo dalyvavimą organizatoriai prašo informuoti iki 2019 m. kovo 31 d. e. paštu p.anykstenai@gmail.com arba telefonu +370 621 30 107.

Daugiau informacijos – Pasaulio anykštėnų bendrijos interneto svetainėje www.anykstenai.lt ir Facebook socialinėje paskyroje „Pasaulio anykštėnai“.


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-03-05 10:56:39
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal