Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Akcija „Apsaugok mane“: vaikų kelias į mokyklą bus saugus

 

Naujieji mokslo metai Panevėžio rajono savivaldybėje, kaip ir visoje Lietuvoje, pasitinkami rengiant vieną didžiausių šalyje saugaus eismo akcijų „Apsaugok mane“. Šiemet ji vyksta 19-tą kartą.

Savivaldybė savo lėšomis prie bendrojo ugdymo įstaigų esančias perėjas jau paženklino ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu, kurį atpažįsta dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų. Iš viso tokiu ženklu pažymėtos 25 pėsčiųjų perėjos prie mokyklų bei darželių.

Priminimas vaikams, vairuotojams, tėvams

Ramiau jaustis gali ir vaikų tėvai – „Lietuvos draudimas“ rugsėjo mėnesį tradiciškai nemokamai apdraus kiekvieną mokinį nuo nelaimingų atsitikimų kelyje.

Svarbiausia mūsų, suaugusiųjų, rudens pamoka – apsaugoti vaikų, mokinių keliones, kad namus ir mokyklą jie pasiektų saugūs ir sveiki. Mažieji eismo dalyviai neretai po vasaros atostogų būna išsiblaškę ir mažiau atidūs, todėl visus vairuotojus tradiciškai kviečiame vairuoti atsargiau, o tėvelius – priminti vaikams, kaip saugiai pereiti gatvę“, – sako „Lietuvos draudimo“ Panevėžio skyriaus vadovas Juozas Trečiokas.

Lietuvos draudimo“ duomenimis, 2017 metais šios akcijos metu visoje Lietuvoje nukentėjo 12 pėsčiųjų mokinių, o iš viso nuo akcijos pradžios – 94 vaikai.

Nutikus nelaimei – nemokamas draudimas

Akcijos „Apsaugok mane“ iniciatorė didžiausia draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“, kaip ir kasmet, rugsėjo mėnesį visus Panevėžio rajono mokinius apdraus asmens draudimu. Draudimas galios visoje Lietuvoje ištisą parą, jei mokinys keliaudamas pėsčiomis nukentėtų eismo įvykyje. Kiekvienam mokiniui dovanojamo draudimo suma – 5 tūkst. eurų.

Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams pirmą mokslo metų dieną įsigalios automatiškai, dėl to tėveliams nieko daryti nereikia. Svarbiausia, kad, nutikus nelaimei kelyje, jie žinotų, jog gali kreiptis į mus dėl patirtos žalos atlyginimo“, – sako „Lietuvos draudimo“ Panevėžio skyriaus vadovas J. Trečiokas.

Mokinio, kuris, keliaudamas pėsčiomis ar važiuodamas dviračiu, šį rugsėjį pateks į eismo įvykį, tėvai ar globėjai kviečiami apie tai iš karto pranešti „Lietuvos draudimui“ telefonu 1828. Užregistravus įvykį, bendrovės specialistai išsamiai paaiškins, ką daryti toliau.

Lietuvos draudimo“ inicijuojama akcija „Apsaugok mane“ vyksta nuo 2000-ųjų ir yra tapusi rudens tradicija. Skaičiuojama, kad šiemet Lietuvos miestuose ir miesteliuose specialiu akcijos ženklu bus paženklinta apie 1 tūkst. prie mokyklų esančių perėjų, o „Lietuvos draudimas“ iš viso apdraus daugiau kaip 320 tūkst. mokinių.

Akcijos metu planuojama imtis ir kitų saugaus eismo priemonių, kurios padėtų mažinti avaringumą Lietuvos keliuose.

 Panevėžio rajono savivaldybės ir „Lietuvos draudimo“ informacija


 
  

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-08-28 14:38:50
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal