Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Advento laukimas Dembavos progimnazijoje

Adventas – tai laikotarpis, skirtas pasiruošti Kristaus atėjimui į pasaulį. Seniau, laukdami  Kalėdų, ilgais advento vakarais kaimynai rinkdavosi vieni pas kitus, bendraudavo, puošdavo namus, dainuodavo adventinio laikotarpio  dainas. Ir šiandien namai puošiami ne tik eglutėmis, bet ir advento vainikais.

Pirmąją advento savaitę stabtelti ir pabūti kartu, pasidalinti savo mintimis ir idėjomis bei kartu pasigaminti advento vainiką Panevėžio r. Dembavos progimnazijos mokytojos Rita Rožėnienė ir Lolita Vyšniauskienė sukvietė mokyklos bendruomenės narius – mokinius, jų tėvelius ir mokytojus. Tą vakarą susirinko išties didelis būrys šeimų. Septintos klasės mokinė renginio pradžioje visiems susirinkusiems papasakojo  advento vainiko  atsiradimo istoriją, pristatė jo spalvų ir žvakių simboliką. Jaukaus vakaro metu vaikai kartu su savo šeimos nariais iš šieno pynė advento vainikus, puošė juos įvairiomis gamtinėmis medžiagomis bei dekoro detalėmis.  Visi džiaugėsi smagiai praleidę laiką ir nuoširdžiai dėkojo už suteiktą galimybę pabūti kartu. 

Tą vakarą kiekvienas į savo namus parsinešė dalelę šilumos ir jaukumo, uždegė pirmąją advento vainiko  žvakutę, simbolizuojančią Kristaus gimimo stebuklą, bei maloniu bendravimu praskaidrino ilgą prieškalėdinį vakarą.


 Dailės ir technologijų mokytoja Kristina Rapševičienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-19 13:30:35
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal