Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Klausimai ir atsakymai

Užduokite savo klausimą:

Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

Bendrieji klausimai

Sveiki. Jei daugiabutis namas yra  įkūręs namo bendriją, gyventojai, pageidaujantys kirsti, genėti želdinius , turi  kreiptis į bendrijos pirmininką. Pirmininkas,  apklausęs namo gyventojus , teikia prašymą rajono savivaldybės administracijai dėl šalia daugiabučio augančių medžių  kirtimo ar genėjiimo.

Informuojame, kad norint pakeisti socialinio būsto langus iš medinių į plastikinius, siūlome vadovautis pasirašyta socialinio būsto nuomos sutartimi.
Savininko sutikimo nereikia, kai nepilnamečio gyvenamąją vietą deklaruoja vienas iš tėvų, savo deklaruotos gyvenamosios vietos adresu. Gyvenamosios vietos adresas turi būti tikslus ( miestelio, kaimo, gatvės pavadinimas, namo ar buto numeris).
Informuojame, kad dėl darbo stažo Raguvos vidurinėje mokykloje, Jūs galite kreiptis į  Panevėžio rajono savivaldybės administracijos civilinės metrikacijos ir archyvų skyrių elektroniniu būdu vilma.navickiene@panrs.lt.
Telefonas pasiteiravimui (8 45) 58 2950.

Pagal nekilnojamojo turto registro duomenis šiame sklype yra tik vienas gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas. Dėl adreso suteikimo atskiram turtiniam vienetui turite kreiptis į Architektūros skyrių, adresu Vasario 16-osios g. 27, Panevėžys, kab. 327

Norint persideklaruoti gyvenamą vietą iš miesto į rajoną, reikia kreiptis į tą seniūniją, kurios teritorijoje bus Jūsų gyvenamąoji vieta.

Norint persideklaruoti gyvenamą vietą iš miesto į rajoną, reikia kreiptis į tą seniūniją, kurios teritorijoje bus Jūsų gyvenamąoji vieta.

Apie įstaigos uždarymą dėl gripo epidemijos Jūs buvote informuota elektroniniame dienyne, informacija paskelbta  internetiniame gimnazijos puslapyje. Dėl tos priežastie nebuvo teikiama vežimo paslauga. Vyr. specialistė Algė Verbiejienė.
Per sausio mėnesį  priimtus prašymus, kurie yra patenkinti išmokos į banką bus pervedamos vasario mėn. nuo 10 iki 25 d.
Kelias Nr. 3406 Šeduvos gel. st.–Vadaktai–Krekenava yra valstybinės reikšmės rajoninis kelias. Šio kelio priežiūrą atlieka VĮ „Panevėžio regiono keliai“. Valstybinės reikšmės automobilių kelių tinklo plėtojimą, modernizavimą ir funkcionavimą organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Šiuo metu Lietuvos automobilių kelių direkcija atnaujina anksčiau parengtus ir rengia naujus techninius projektus tiems žvyrkeliams asfaltuoti, kuriuose vidutinis metinis paros eismo intensyvumas yra ne mažesnis nei 300 automobilių.

Reikia atvykti į Velžio seniūniją su savimi turėti nekilnojamojo turto registro pažymą ir asmens dokumentus, turi dalyvauti savininkas kieno nuosavybė yra, nepilnamečius deklaruoja tėvai.

Laba diena

Norint atskirti patalpas į butus reikia rengti vienbučio gyvenamojo namo paskirties keitimo į dvibutį gyvenamąjį namą (suformuojant atskirus butus) projektą. Šiuo atveju reikia parengti projektą ir gauti statybą leidžiantį dokumentą. Projektus rengia šią veiklą vykdantys juridiniai ir/ar fiziniai asmenys (projektuotojai).

Leidimas išduodamas per informacinę leidimų išdavimo sistemą INFOSTATYBA.

Laba diena.

Jums reikia kreiptis į Panevėžio seniūniją, Vasario 16-osios g. 27, 134 kab. Su savimi tureti namo nuosavybės dokumentus su tiksliu adresu ir asmens dokumentus.

Projektas įgyvendintas pagal Panevėžio rajono vietos plėtros strategiją. Projektą administravo Panevėžio rajono vietos veiklos grupė, - į ją reikia kreiptis dėl šios problemos. Kontaktai:

Panevėžio rajono vietos veiklos grupė
J. Žemgulio g. 46 (106 kab.), 35239 Panevėžys
VVG pirmininkė, projektų vadovė Vilma Juodagalvytė-Baranovskaja
el. p. vilmajuodagalvyte@gmail.com

Laba diena

Dėl gyvenamos vietos deklaravimo ar išdeklaravimo pasitikslinimo asmuo turi kreiptis į seniūniją, kur paskutiniu metu buvo deklaravęs gyvenamą vietą.

LR Želdynų įstatyme nurodyta, kad už želdinių  priežiūrą, genėjimą, pašalinimą ( taip pat ir avarinės būklės medžių) yra atsakingi žemės sklypų, kuriuose auga želdiniai, savininkai, valdytojai ar naudotojai.Seniūnija yra atsakinga už savivaldybei priskirtose bei valstybinėje žemėje augančių medžių ir krūmų tvarkymą ir priežiūrą.Taigi, jei avarinės būklės medis auga nuosavybės teise priklausančiame sklype, jo pašalinimu turėtų rūpintis to sklypo savininkas. Rajono savivaldybė nėra suplanavusi lėšų privačiose valdose augančių medžių pašalinimui.

Kadangi iš pateiktos informacijos sunku nustatyti, ar norite keisti tiktai vaiko pavardę, ar (ir) duomenis gimimo įraše apie vaiko tėvą, todėl prašome atvykti į Civilinės metrikacijos ir archyvų skyrių arba kreiptis tel. (8 45) 58 29 93 arba el. p.: nijole.gaiziuniene@panrs.lt; zita.gasiuniene@panrs.lt.
LR Triukšmo valdymo įstatymas nurodo, kad vakaro metas yra nuo 18-22 val., nakties metas nuo 22-6 val. Vakaro metu negalima garsiai triukšmauti, o nakties metu turi būti visiškai tylu. Daugiau informacijos rasite LR Triukšmo valdymo įstatyme.

Kur kreiptis dėl kaimynų keliamo triukšmo?
Dėl kaimynų keliamo triukšmo (garsiai klausomos muzikos, dainavimo, grojimo muzikos instrumentais, šūkavimo, bute atliekamų triukšmingų remonto darbų  ir kt.), gyventojai gali kreiptis į policiją, skambindami bendruoju pagalbos tel. 112. Jei kaimynai triukšmauja nuolatos, galima raštu kreiptis į apylinkės inspektorių, prižiūrintį tos gyvenamosios vietos teritoriją.

Pakartotiniai gimimo liudijimai išduodami patiems asmenims arba jų tėvams nepriklausomai nuo asmens amžiaus. Svetimi asmenys gali išimti gimimo liudijimą tik pateikę įgaliiojimą.

Gyvenamosios vietos deklaravimo taisyklių, patvirtintų valstybės įmonės registrų Registrų centro direktoriaus 2015 m. gruodžio 30 d. įsakymu Nr. V-294, 6.2 punkte numatyta, kad yra galimybė gyvenamąją vietą ar išvykimą iš Lietuvos Respublikos deklaruoti konsulinėse įstaigose.
Be to, pagal minėtų taisyklių 7 punktą, elektroniniu būdu deklaracijas pateikti ar užsakyti pažymas gali asmenys, kurie savo tapatybę gali patvirtinti elektroniniu parašu ar kitais „Elektroniniais valdžios vartai“ nurodytais būdais (svetainėje www.epaslaugos.lt pasirinkus elektroninę paslaugą bei prisijungus per bankininkystę, ar mobiliuoju el. parašu, ar su el. parašu).

<< 1 2 3 4 5 6 >>