Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Klausimai ir atsakymai

Užduokite savo klausimą:

Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

Bendrieji klausimai

Pagal Lietuvos Respublikos teritorijos administracinių vienetų ir jų ribų įstatymą kiekviena seniūnija turi savo aptarnaujamos teritorijos ribas. Vietos savivaldos įstatyme nustatyta, kad seniūnija, neviršydama savo įgaliojimų, seniūnijos teritorijoje organizuoja ir kontroliuoja savivaldybės institucijų sprendimų įgyvendinimą arba pati juos įgyvendina.

Informuojame, kad kai kurias funkcijas seniūnija atlieka tik tos teritorijos gyventojams, pvz., gyvenamosios vietos deklaravimo pažymų išdavimas, notarinių veiksmų atlikimas ir kt.

Kadangi užklausoje nenurodyta, kokiu klausimu ketinate kreiptis į seniūniją, konkretaus atsakymo pateikti negalima. Atkreiptinas dėmesys, kad pagal Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo Panevėžio rajono savivaldybės administracijoje taisykles, patvirtintas Panevėžio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. sausio 11 d. įsakymu Nr. A-22, kreiptis į seniūniją teisę Jūs turite, tačiau jei seniūnija pagal kompetenciją nebus įgaliota spręsti prašyme išdėstytų klausimų (pvz., išduoti gyvenamosios vietos deklaravimo pažymą), tokiu atveju Jus nukreips pagal kompetenciją į kitą seniūniją ar kitą instituciją. O tuo atveju, jei prašymas bus pateiktas raštu ir seniūnija pagal kompetenciją nebus įgaliota spręsti prašyme išdėstytų klausimų, per 5 darbo dienas nuo prašymo užregistravimo išsiųs prašymą kompetentingai institucijai (pvz., kitai seniūnijai, savivaldybei ar kt. institucijai), kartu praneš apie tai asmeniui, paaiškins jo prašymo persiuntimo priežastis.

Dėl gyvenamosios vietos deklaravimo reikia kreiptis į Miežiškių sen.
Reikia kreiptis į Panevėžio miesto savivaldybę. Jeigu Jūs nuomojatės būtą Panevėžio rajone, tada reikia kreiptis į seniūniją, kuriai priklauso kaimas, kuriame nuomojate butą.
Pareiškėja turi kreiptis į NŽT prie Žemės ūkio ministerijos Panevėžio skyrių.

Reikia tureti asmens dokumentą(pasą ar asmens tapatybės kortelę) ir kreiptis į seniūniją pagal gyvenamąją vietą. Taip pat  galima per savo internetinę bankininkystę (jei žmogus turi ją ir naudojasi).

Minėto magistralinio kelio ruožo ( taip pat ir autobusų stotelių teritorijų) priežiūrą vykdo Panevėžio regiono kelių Panevėžio kelių tarnyba. Kadangi šiose stotelėse gyventojai nuolat piktybiškai atsikratydavo dideliais šiukšlių kiekiais, tarnybos sprendimu iš šių autobusų stotelių šiukšliadėžės buvo pašalintos.

Reaguodami į gautas pastabas dėl Dembavos k., Pajuosčio pl. gatvėje esančio nenušienauto sklypo ir minimos gatvės pakelės šienavimo informuojame, kad šiandiena bendrauta su sklypo savininku, mums pažadėjo šią savaitę nušienauti. Taip pat bendrauta su Panevėžio regiono kelių vadovu ir sutarta, jog šią savaitę bus pasiūsta šienavimo technika ir Pajuostės pl. gatvės apaugę pakraščiai bus nušienauti.

Dembavos bendruomenės seniūnaitė įpareigota aktyviau bendrauti su gyventojais, dėl aplinkos tvarkymo. Dembavos gyvenvietėje visuomeninės paskirties  žemės sklypai prižiūrimi pasitelkiant gyventojus atliekačius visuomenei naudingus darbus.

Žemės sklypų (taip pat ir neeekploatuojamų žvyro karjerų) nuomos klausimus sprendžia Nacionalinės žemės tarnybos Panevėžio skyrius.

Iš Jūsų laiško neaišku kokioje šalyje gyvenate. Pagal Jūsų laišką supratome,j og Jums reikalingos forma A ir B, o jei Jums reikalinga santuokos  ir vaiko gimimo liudijimai, galime išduoti kartotinius, tada turėsite vykti išsiimti apostilės.Tik aišku, kad dokumentus galėsime išduoti tik Jūsų tėvams. Maloniai prašome rašyti į cms@panrs.lt

Pagal kompetenciją šį klausimą gali spręsti Nacionalinės žemės tarnybos Panevėžio skyrius.

Pėsčiųjų tiltas per Lėvens upę ties stovykla Linkės k., Karsakiškio sen. nuosavybės teise priklauso viešajai įstaigai "Vaikystės šilelis". Panevėžio rajono savivaldybės administracija, vykdydama statinių naudojimo priežiūros funkciją, ne kartą įspėjo tiek VšĮ "Vaikystės šilelis" direktorę D. Arelytę, tiek viešosios įstaigos steigėją - Lietuvos žemės ūkio darbuotojų profesinių sąjungų federaciją dėl statinių savininkų ir naudotojų atsakomybės už statinių naudojimą pažeidžiant įstatymuose nustatytus reikalavimus, taip pat už statinių techninės priežiūros taisyklėse numatytų priemonių netaikymą, kai yra pavojinga statinio deformacija ir griūties grėsmė, bei už statinių techninės priežiūros taisyklių nesilaikymą. Tilto prieigos Karsakiškio seniūnijos iniciatyva ne kartą buvo užtvertos, tačiau siekiantys persikelti per upę trumpiausiu keliu išardo užtvaras ir žengia griūvančio tilto konstrukcijomis rizikuodami savo sveikata ar gyvybe.  

Šiuo metu Panevėžio rajono savivaldybės administracija gyvenamųjų patalpų pirkimo nevykdo.


Ekonomikos ir turto valdymo skyrius
 

Siūlau tuo klausimu kreiptis į Vilniaus miesto Naujininkų seniūniją. Seniūno tel. nr. 852112939, seniūno padėjėjo 852112934, seniūno pavaduotojo 852112938. Turi būti sodo namelio teisinė registracija ir priregistravime dalyvauti tikras namelio savininkas, todėl manau, kad išpildžius šiuos reikalavimus yra galimybė prisiregistruoti.

Laba diena,

dviračių takas palei Nevėžį  link Berčiūnų yra miesto teritorija.


Pagarbiai,

Danguolė Jankauskienė

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos

Panevėžio seniūnijos seniūno pavaduotoja

Dėl deklaruotos vietos pažymos prašome kreiptis į seniūniją.

Kadangi projektas buvo parengtas ne žemės ūkio paskirties sklypų melioracijai skirtomis lėšomis, projektinė dokumentacija įvykdžius projektą nebuvo perduota tuometinei melioracijos eksploatavimo valdybai, todėl mūsų archyvuose jos nėra. Dažniausiai šią dokumentaciją saugodavo sodų bendrijų valdybos arba jų pirmininkai.

Norint parašyti prašymą santuokai mūsų rajono civilinės metrikacijos skyriuje, turi būti nors vienas iš besituokiančiųjų deklaravęs gyvenamąją vietą mūsų rajone.

Taip, gegužės 22 d. galėtume registruoti  santuoką Jūsų pasirinktoje vietoje (turi būti tik mūsų rajono ribose).

Tel. pasiteiravimui (8 45) 58 2993

Asmuo neturi turėti nuosavybės teise priklausančio būsto. Turi būti nedeklaravęs gyvenamosios vietos. Reikia kreiptis į seniūniją pagal faktinę gyvenamąją vietą.

Rajono civilinės metrikacijos skyriuje turime laisvų vietų santuokai vasario 14 dieną registruoti. Jeigu Jūs esate deklaravę savo gyvenamąją vietą Panevėžio rajone, mūsų skyriuje galite pateikti prašymą. Santuoka registruojama praėjus mėnesiui nuo prašymo padavimo. Taigi sausio 13 diena yra paskutinė pateikti prašymą. Jeigu turite nepilnametį vaiką arba laukiatės vaikučio tada užtenka 2 savaičių iki santuokos registravimo.Geriausia paskambinkite mums, pakalbėsime plačiau.

<< 1 2 3 4 >>