Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Klausimai ir atsakymai

Užduokite savo klausimą:

Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

Bendrieji klausimai

Sodų bendrijų sklypams ir/ar pastatams yra suteikti paštiniai adresai, todėl yra kaimo, kuriame yra sodininkų bendrija, pavadinimas. Pagal Sodininkų bendrijų įstatymą sodų bendrijos narys sodų bendrijos sklype gali statyti sodo namą arba vienbutį gyvenamąjį namą ir jame deklaruoti gyvenamąją vietą.

Sodininkų bendrijos nariai tvarkosi pagal bendrijos patvirtintus nuostatus, deklaruojant gyvenamąją vietą Jūs esate tos seniūnijos gyventojai.

Informuojame, kad 2017 m. birželio 7 d. įregistruotas Lietuvos Respublikos tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo Nr. I-1143 19 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas, kuriame yra numatytas draudimas rūkyti (vartoti tabako gaminius ir elektronines cigaretes)  daugiabučių namų, komercinės ir viešosios paskirties pastatų balkonuose, terasose, galerijose, lauke arčiau kaip 20 metrų nuo daugiabučių namų, vaikų žaidimo, sporto bei poilsio aikštelėse ir arčiau kaip 20 metrų nuo šių aikštelių, visuomeninio transporto aikštelėse ir arčiau kaip 10 metrų nuo jų. Informaciją apie įstatymo projekto įtraukimą į posėdžio darbotvarkę ir svarstymą Lietuvos Respublikos Seime rasite adresu: http://www.lrs.lt/
Laba diena,
 
Skaistakalnio parkas yra Panevėžio mieste.
Panevėžio seniūnija - Panevėžio rajono savivaldybės administracijos filialas.
Todėl prašome kreiptis į Panevėžio miesto savivaldybės administraciją.
 

Panevėžio rajono savivaldybės administracija, atliekanti statybą leidžiančių dokumentų išdavimo viešojo administravimo subjekto funkcijas, nėra išdavusi statybos leidimų darbams Staniūnų k. Fazanų- Radvilų gatvių sankirtoje ir neturi duomenų apie tai, kas ir kokias statybas pradėjo vykdyti šioje vietoje. Staniūnų k. Fazanų-Radvilų gatvių sankirtoje nėra suformuoto žemės sklypo, t.y. čia yra laisva valstybinė žemė, todėl tam tikri statybos darbai gali būti pradėti tik gavus laisvos valstybinės žemės (teritorijos) valdytojo (šiuo atveju - Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos) sutikimą raštu. Statybos darbų vykdymo teisėtumo tikrinimą atlieka Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos.

Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme nurodyta, kad asmenys ir šeimos, kurie nuomojasi savivaldybės socialinį būstą, privalo pasibaigus kalendoriniams metams iki gegužės 1 d. pateikti Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka turto (įskaitant gautas pajamas) deklaraciją. Įstatymo 20 straipsnio 5 punkto 2 punkte numatyta, kad  socialinio būsto nuomos nutraukiama, kai deklaruoto turto vertė ar pajamos, kurios vadovaujantis Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo 17 straipsniu, įskaitomos į asmens ar šeimos gaunamas pajamas, daugiau kaip 25 procentais viršija šio įstatymo 11 straipsnio 2 dalyje nustatytus metinius pajamų ir turto dydžius. Atsižvelgus į tai, būtų vertinamos tiek Jūsų metinės pajamos, tiek deklaruoto turto dydis.

Kadangi duomenų apie planuojamo pirkti žemės sklypo vertę, šeimos sudėtį ir turimo turto vertę neturime, tai tiksliau pateikti informacijos negalime.

Dėl viešųjų ir privačių ineresų derinimo atsakingas juridinio skyriaus vedėjas.

Sveiki. Jei daugiabutis namas yra  įkūręs namo bendriją, gyventojai, pageidaujantys kirsti, genėti želdinius , turi  kreiptis į bendrijos pirmininką. Pirmininkas,  apklausęs namo gyventojus , teikia prašymą rajono savivaldybės administracijai dėl šalia daugiabučio augančių medžių  kirtimo ar genėjiimo.

Informuojame, kad norint pakeisti socialinio būsto langus iš medinių į plastikinius, siūlome vadovautis pasirašyta socialinio būsto nuomos sutartimi.
Savininko sutikimo nereikia, kai nepilnamečio gyvenamąją vietą deklaruoja vienas iš tėvų, savo deklaruotos gyvenamosios vietos adresu. Gyvenamosios vietos adresas turi būti tikslus ( miestelio, kaimo, gatvės pavadinimas, namo ar buto numeris).
Informuojame, kad dėl darbo stažo Raguvos vidurinėje mokykloje, Jūs galite kreiptis į  Panevėžio rajono savivaldybės administracijos civilinės metrikacijos ir archyvų skyrių elektroniniu būdu vilma.navickiene@panrs.lt.
Telefonas pasiteiravimui (8 45) 58 2950.

Pagal nekilnojamojo turto registro duomenis šiame sklype yra tik vienas gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas. Dėl adreso suteikimo atskiram turtiniam vienetui turite kreiptis į Architektūros skyrių, adresu Vasario 16-osios g. 27, Panevėžys, kab. 327

Norint persideklaruoti gyvenamą vietą iš miesto į rajoną, reikia kreiptis į tą seniūniją, kurios teritorijoje bus Jūsų gyvenamąoji vieta.

Norint persideklaruoti gyvenamą vietą iš miesto į rajoną, reikia kreiptis į tą seniūniją, kurios teritorijoje bus Jūsų gyvenamąoji vieta.

Apie įstaigos uždarymą dėl gripo epidemijos Jūs buvote informuota elektroniniame dienyne, informacija paskelbta  internetiniame gimnazijos puslapyje. Dėl tos priežastie nebuvo teikiama vežimo paslauga. Vyr. specialistė Algė Verbiejienė.
Per sausio mėnesį  priimtus prašymus, kurie yra patenkinti išmokos į banką bus pervedamos vasario mėn. nuo 10 iki 25 d.
Kelias Nr. 3406 Šeduvos gel. st.–Vadaktai–Krekenava yra valstybinės reikšmės rajoninis kelias. Šio kelio priežiūrą atlieka VĮ „Panevėžio regiono keliai“. Valstybinės reikšmės automobilių kelių tinklo plėtojimą, modernizavimą ir funkcionavimą organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Šiuo metu Lietuvos automobilių kelių direkcija atnaujina anksčiau parengtus ir rengia naujus techninius projektus tiems žvyrkeliams asfaltuoti, kuriuose vidutinis metinis paros eismo intensyvumas yra ne mažesnis nei 300 automobilių.

Reikia atvykti į Velžio seniūniją su savimi turėti nekilnojamojo turto registro pažymą ir asmens dokumentus, turi dalyvauti savininkas kieno nuosavybė yra, nepilnamečius deklaruoja tėvai.

Laba diena

Norint atskirti patalpas į butus reikia rengti vienbučio gyvenamojo namo paskirties keitimo į dvibutį gyvenamąjį namą (suformuojant atskirus butus) projektą. Šiuo atveju reikia parengti projektą ir gauti statybą leidžiantį dokumentą. Projektus rengia šią veiklą vykdantys juridiniai ir/ar fiziniai asmenys (projektuotojai).

Leidimas išduodamas per informacinę leidimų išdavimo sistemą INFOSTATYBA.

Laba diena.

Jums reikia kreiptis į Panevėžio seniūniją, Vasario 16-osios g. 27, 134 kab. Su savimi tureti namo nuosavybės dokumentus su tiksliu adresu ir asmens dokumentus.

Projektas įgyvendintas pagal Panevėžio rajono vietos plėtros strategiją. Projektą administravo Panevėžio rajono vietos veiklos grupė, - į ją reikia kreiptis dėl šios problemos. Kontaktai:

Panevėžio rajono vietos veiklos grupė
J. Žemgulio g. 46 (106 kab.), 35239 Panevėžys
VVG pirmininkė, projektų vadovė Vilma Juodagalvytė-Baranovskaja
el. p. vilmajuodagalvyte@gmail.com
<< 1 2 3 4 5 6 >>