Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Kovojo dėl „Seniūno taurės“

Raguvos „Seniūno taurės“ turnyras vyksta jau apie 15 metų. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet kovo mėnesį Raguvos gimnazijos salėje vyko krepšinio turnyras „Seniūno taurei“ laimėti.  Vadovavo Raguvos seniūnijos sporto metodininkas Saulius Žvironas. Varžybose dalyvavo Raguvos, Traupio, Šilų mstl., Raguvos gimnazijos komandos. Traupio komandoje žaidė Anykščių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius, kuris jau daug metų dalyvauja Raguvos „Seniūno taurės“ turnyre Traupio komandoje ir įneša didelį indėlį savo rezultatyviu žaidimu.

Turnyro pradžioje varžybos vyko rato sistema. Dėl III vietos susitiko Šilų mstl. ir Raguvos gimnazijos komandos. Rungtynės buvo įtemptos, po atkaklios kovos laimėjo Šilų mstl. komanda 94:74. Rezultatyviausiai žaidė Simas Survila (Raguvos gimnazija) ir Vaidas Kiela (Šilų  mstl.).

Dėl I–II vietos kovojo Raguvos mstl. ir Traupio mstl. komandų krepšininkai. Atkakli kova vyko visų kėlinių metu, Raguvos krepšininkai savo pranašumu bei rezultatyviu žaidimu rugtynes laimėjo 84:79. Rezultatyviausiai žaidė Gintaras Markevičius (Raguvos mstl.) ir Dominykas Kiela (Traupio mstl.).

Geriausiu teisėju pripažintas Audrius Venckevičius.

Pasveikinti su „Seniūno taurės“ pergale Raguvos mstl. krepšininkai. Antrąją vietą iškovojo Traupio mstl. komanda, trečią – Šilų mstl. krepšininkai.

Raguvos seniūnijos seniūnas Juozas Skorulskis taurėmis ir medaliais apdovanojo komandas nugalėtojas, geriausius žaidėjus – atminimo prizais.


 Raguvos seniūnijos vyr. raštvedė Vida Bernatonienė

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-03-23 14:10:04
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal