Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt




 Naujienų prenumerata



 

Panevėžio rajono savivaldybės tarybos komitetai ir jų sudėtis

 

Biudžeto, ekonomikos ir investicijų komitetas
Pirmininkė Angelė Narbutienė (8 686) 08 846, narbutiene@panrs.lt
Pirmininko pavaduotojas Jonas Masiokas (8 614) 64 566, masiokas@panrs.lt
Nariai: Albinas Kisielis (8 686 83 133), albinas.kisielis@panrs.lt
Vitalija Kuliešienė (8 699) 32 683, kuliesiene@panrs.lt
Juozas Mikšys (8 699) 87 775, juozas.miksys@panrs.lt
Alfonsas Morkvėnas (8 672) 64 604, alfonsas.morkvenas@panrs.lt
Antanas Pocius (8 662) 05 501, antanas.pocius@panrs.lt
Donatas Tumas (8 687) 57 960, 3dtumas@gmail.com
Kaimo, sveikatos ir socialinių reikalų  komitetas
Pirmininkė Jūratė Januškienė (8 616) 22 832, jurate.januskiene@panrs.lt
Pirmininko pavaduotojas Kazimieras Algirdas Budrys (8 618) 40 970, budrys@panrs.lt
Nariai: Vidas Augulis (8 614) 86 889, vidas.augulis@panrs.lt
Alfonsas Bakšys (8 686) 61 232, alfonsas.baksys@panrs.lt
Daiva Juodelienė (8 616) 52 340, daiva.juodeliene@panrs.lt
Modesta Petrauskaitė (8 698) 23 565, modesta.petrauskaite@panrs.lt
Audrius Zalatoris (8 687) 77 099, zalatoris@panrs.lt
Antanas Zopelis (8 685) 83 265, zopelis@panrs.lt
Kontrolės komitetas
Pirmininkė Daiva Juodelienė (8 616) 52 340, daiva.juodeliene@panrs.lt
Pirmininkės pavaduotoja Angelė Narbutienė (8 686) 08 846, narbutiene@panrs.lt
Nariai Algimantas Birbilas (8 616) 19 416, algimantas.birbilas@panrs.lt
Osvaldas Dirsė (8 686) 12 177, dirse@panrs.lt
Genė Jakaitienė (8 612) 38 226, gene.jakaitiene@panrs.lt
Jonas Kaušakys (8 612) 22 306, kausakys@panrs.lt
Vitalija Kuliešienė (8 699) 32 683, kuliesiene@panrs.lt
Rimantas Pranys (8 616) 48 684, rimantas.pranys@panrs.lt
Švietimo, kultūros, jaunimo ir savivaldos reikalų komitetas
Pirmininkas Jonas Kaušakys (8 612) 22 306, kausakys@panrs.lt
Pirmininko pavaduotojas Dalius Dirsė (8 687) 19 210, dalius.dirse@panrs.lt
Nariai: Algimantas Birbilas (8 616) 19 416, algimantas.birbilas@panrs.lt
Osvaldas Dirsė (8 686) 12 177, dirse@panrs.lt
Genė Jakaitienė (8 612) 38 226, gene.jakaitiene@panrs.lt
Lina Kairytė (8 615) 41 581, lina.kairyte@panrs.lt
Saulius Kronis (8 615) 46 619, saulius.kronis@panrs.lt
Rimantas Pranys (8 616) 48 684, rimantas.pranys@panrs.lt


 

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Paskutinis atnaujinimas: 2019-06-04 11:44:51